صلاحیت متخصصین ALOFIX جهت نصب، سرویس و تعمیر یخچال شما، به دلیل سالها تجربه فنی، دانش تخصصی در زمینه تعمیرات انواع یخچال، به روز بودن اطلاعات و تسلط بر نحوه سرویس و تعمیرات مدلهای مختلف یخچال و بیش از صدها مورد موفق تعمیرات یخچال می باشد. ALOFIX برای انواع یخچال اعم از یخچال ساده، فریزر ساده، یخچال فریزر، درب فرانسوی و ساید بای ساید خدمات حرفه ای در همه ظرفیت ها و مدلها را توسط متخصصین مجرب برندهای مختلف ارائه می نماید.

ALOFIX تمام مشکلات یخچال را رفع می کند؟
ALOFIX تمام مشکلات یخچال را رفع می کند؟
با تکیه بر تخصص تعمیرکاران حرفه ای خود و تجربه اثبات شده بیش از صدها مورد موفق تعمیرات انواع یخچال، تمامی مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما را به راحتی و در سریعترین زمان رفع خواهیم کرد. برخی از مشکلات متداول یخچال فریزرهای امروزی عبارتند از:

مشکلات یخچال
موتور یخچال دائم روشن است

وقتی یخچال سعی در خنک کردن مواد غذایی داشته باشد اما موفق به انجام این کار نشود، به طور دائم کار می‌کند. دلایل اصلی این مشکل می‌توانند به صورت زیر باشند:

در یخچال باز مانده است.
سیم پیچ‌های کندانسور نیاز به تمیز شدن دارند.
درزهای در یخچال به خوبی آب بندی نشده‌اند.
یخچال در حالت “بسیار سرد” تنظیم شده است.
چیزی مانع ورود جریان هوای سرد به داخل یخچال شده است.
یخچال سرد نیست یا بیش از حد سرد است
به طور کلی دمای یخچال باید بین ۲ تا ۵ درجه سانتیگراد و دمای فریزر بین منفی ۱۸ تا منفی ۱۵ درجه سانتیگراد تنظیم شود. اگر حتی وقتی تنظیم سرمای یخچال را در پایین ترین حد ممکن تنظیم می‌کنید، اما بازهم محتویات درون آن یخ می‌زند، احتمالا مشکل از سنسور دمای یخچال یا تنظیم گر سرما می‌باشد. دمای یخچال را می‌توانید با یک دماسنج اندازه گیری کنید یا در یخچال های جدیدتر، عدد آن را

blog (18)

blog (29)